• 021-33984729
  • info@asoog.ir

بطری های دارویی شیشه ای

بطری های دارویی شیشه ای
بطری های دارویی شیشه ای

بطری های دارویی شیشه ای

انواع بطری دارویی با توجه به اهمیت آن از لحاظ پزشکی و دارویی، نیاز به دقت بیشتری در انتخاب دارد. این نوع از بطری ها در جنس های مختلفی نظیر پلاستیک پت و شیشه تولید می شوند.
هر کدام موارد مصرف خاصی داشته و برای انواع خاصی از دارو به کار برده می شوند.در ادامه به بررسی انواع بطری های دارویی، کاربردها و مزایای آنها می پردازیم.

بطری های دارویی شیشه ای
یکی از انواع بطری دارویی، بطری های دارویی شیشه ای است. بطری های شیشه ای دارویی اندازه های متنوعی داشته و کاربرد آنها بیشتر در شربت ها و داروهای نوشیدنی می باشد. این بطریها در اندازه هایی استاندارد تولید می شود. علاوه بر تفاوت در حجم مورد نظر برای بطری، اندازه دهانه آنها نیز با یکدیگر متفاوت است.

رنگ بطری شیشه ای
شیشه دارویی غالباً در رنگ قهوه ای تولید می شود. البته نوع بی رنگ و شفاف آن نیز به صورت معدود یافته می شود.
یکی از انواع بطری هایی شیشه ای، بطری شیشه ای دارویی تیره است که دارای انواع و اقسام مختلفی می باشد و برای ارائه در آزمایشگاه ها، دارو خانه ها و نیز در صنعت دارویی برای عرقیات گیاهی، انواع روغن ها، انواع شوینده ها و غیره وجود دارند که هر کدام بسته به نوع خود دارای کاربردی جداگانه می باشند

درب بطری دارویی شیشه ای
از دیگر مشخصات انواع بطری شیشه ای می توان به نوع درب آنها اشاره کرد.
البته این مسئله در ظروف دارویی بسیار مهم است که به طور کامل بسته شده و منفذی برای عبور هوا در آنها وجود نداشته باشد. چرا که این مسئله ممکن است باعث خرابی دارو شده و عواقب جبران ناپذیری برای مصرف کننده به همراه داشته باشد.
درب های فلزی که از ورقه های نازک ساخته شده اند.دربهای پلاستیکی که به طور محکمی بر روی آنها بسته می شود.برخی از شیشه های دارویی هستند که درب های آنها دارای قطره چکان می باشد. از این بطری ها معمولاً برای بسته بندی و فروش داروی مورد نیاز کودکان استفاده می شود.

جهت خرید انواغ بطری دارویی می توانید به فروشگاه آسوگستران مراجعه نمایید .

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ارتباط با ما

  • 09121531599
  • تهران،میدان شهدا

برچسب ها